Liam Payne, Cheryl Cole ile Olan Özel Hayatını Anlattı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü şarkıcı Liam Payne, sevgilisi olan Cheryl Cole ile özel hayatlarını ve ilişkilerini tüm çıplaklığıyla magazin dünyasına açıkladı.

İngiltere’de başlayan ve parçaları ile tüm dünyada konserler veren One Direction adlı grubun bir üyesi iken 2016 yılında nedensiz yere gruptan ayrılan Liam Payne, Big Top 40 ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. Genç şarkıcı bu röportajda müzik hayatından ve konserlerinden çok özel hayatı ile ilgili gelen soruları yanıtladı. Gelen her soruya ayrıntılı olarak cevap veren İngiliz şarkıcı öz güveninden dolayı tebrik edildi.

Dünyanın en başarılı erkek şarkıcılarından birisi olan Liam Payne ev hayatı ile ilgili gelen bir soruya şu yanıtı verdi: “Cheryl ile birlikte evde olduğumuz zamanlar aşırı komik şeyler yaparız. Mutfakta değişik yiyecekleri karıştırıp onları yeme yarışmaları düzenleriz. Bir çocuğumuz olmasına rağmen evde çocuk gibi davranmayı kendimize görev ediniriz.” diye cevap verdi.

Liam Payne, One Direction grubu dışındaki ilk solo albümünü yakın zamanda piyasaya çıkaracak. Henüz ismi bilinmeyen albümde hangi şarkıların olacağı da net olarak bilinmiyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir