Aleyna Tilki’den Hayko Cepkin’e cevap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Hayko Cepkin’in, Altın Kelebek gecesinde canlı performans sergileyen Aleyna Tilki’yle ilgili attığı tweet, sosyal medyayı karıştırdı.

Hayko Cepkin’in “Dayanılır gibi değil lan, ses şimdiden çatlamış yazık. Eğitim şart” tweet’ine Tilki hayranlarından tepki mesajı yağdı. Genç şarkıcı da çok geçmeden aynı mecrayı kullanarak Cepkin’e yanıt verdi:

“Hayko abi ben rock müzikten bahsedince gerildi herhalde. Ama ben seviyorum onu. Madem çok rahatsız, tavsiye versin dinlerim. Yine de keşke sahneye iğne ve bir torba ilaçla hasta çıktığımı bilmeden yorum yapmasaydı.”

Aleyna Tilki’nin bu yanıtına Hayko Cepkin’den uzun bir cevap geldi. Bunun üzerine, Aleyna Tilki bu cevabı retweet edip konuyu kapattı. İşte Hayko Cepkin’in Aleyna Tilki’ye verdiği üç sayfalık cevap:

“Sevgili Aleyna, tavsiye vermek fikrimce kimsenin haddine değildir. Hayat seçimler meselesidir, çıkan çatal yollardan dilediğimizi seçer dalarız. Ya yolumuzu buluruz ya kayboluruz.”

Rock müzik hakkında ne demeç verdin bilemiyorum. Günümüz popüler magazin veya popülist mertebede yazı yorum ya da görsel takip etmiyorum. Bu sebep ile nötürüm.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir