Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle, Kraliyet Ailesi’ne resmen katıldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Prens Harry ve nişanlısı Meghan Markle, İngiltere Kraliçe’sinin düzenlediği Noel yemeğine birlikte katıldı.

Kraliçe’nin gelenekleri bozarak çifti evlenmeden önce kraliyet etkinliğine birlikte davet etmesi dikkat çekti. İkilinin fotoğrafçısı Alexi Lubomirski tarafından çekilen nişan fotoğrafları da yayınlandı.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin üyeleri, Kraliçe 2. Elizebeth’in düzenlediği Noel yemeği için bir araya geldi.

Tahtın ikinci sıradaki varisi Prens William, yemeğe eşi Kate Middleton ve çocukları ile katırken, Prens Harry nişanlısı Meghan Markle’ı Buckingham Sarayı’nda düzenlenen davete birlikte geldi.

Geleneklere göre Kraliyet Ailesi’nden bir çift evlenmeden önce aile içinde düzenlenen etkinliklere birlikte katılamıyordu, ancak Kraliçe’nin bu kuralı artık bozduğu görüldü. Böylelikle ailenin ilk dul, melez ve Yahudi olan müstakbel gelini için geleneklerin değişiminin süreceği sinyali verildi.

CAMBRIDGE DÜŞESİ’NDEN ESİNLENDİ

Kraliyet Ailesi’nnin resmi bir davetine ilk kez katılan ABD’li oyuncu Meghan Markle, bronz tonlarındaki makyajı ve her zamandan daha parlak görünen saçlarıyla dikkat çekti.

Kate Middeleton favori markalarından birinin dantelli elbisesini giyen 36 yaşındaki genç kadının stili için üçüncü çoğuna hamile olan Cambridge Düşesi’nden ilham aldığı öne sürüldü.

İşte Meghan Markle ve Prens Harry’nin fotoğrafçısı Alexi Lubomirski tarafından çekilen nişan fotoğrafları…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir