Number 1 FM 25. Yılına Özel; ”NR1 HITS 2018”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dans Müziğinin Güncel Hitleri ile Müzik Marketlerde

Yabancı Dans Müziğinin En Sevilen Radyosu ve Televizyonunu Bünyesinde Barındıran Nr1 Medya Group  25. Yılını Kutluyor.  25. Yılında Türkiye’de Dans Müziğinin Öncü Şirketi Yeni Dünya Müzik Arasındaki  İşbirliği İle Yayınlanan Ve Her Albümü Zirveye Taşınan Derlemeler Serisinin Yenisi  “Number 1  Hits 2018”  Yayınlandı !

Her Zaman Olduğu Gibi Dans Müziğinin Günümüzdeki Radyo Hitleri Ve Shazam’da En Çok Aranan Parçalar Nr1  Hıts 2018’de .

Tüm Yabancı Müzik Radyolarında En Çok Çalan Parçalar Resmi Listesi Zirvesindeki Parçalar “J. Balvin ft. Willy William – Mi Gente * Inna Feat. Erik – Ruleta *  No Method – Let Me Go * Lp – When We’re High” Albümün İlk Sırasında …

Dans Müziğinin Zirvedeki Pek Çok  Güncel Hiti Bu Albümde Yer Alıyor : Irına Rimes – My Favourite Man * Mari Ferrari Feat. Miss Mary – Maria, Maria * Gipsy Casual – Nah Nah * Kate Linn – Your Love * Tim3bomb – La Cancion

Ve Dans Müziğinin Biline Ve Sevilen İsimleri :  Otilia  * Eva Sımons *  Starley * Afrojack * Kadebostany * Maitre Gims * Milk & Sugar İle Türkiye’den  Mert Hakan Ve İlkay Sencan Yeni Parçalarıyla Albümde Yer Alıyor.

Yeni Yıla Nr1 Hıts 2018  Albümü İle Dans Ederek  “Merhaba ” Demek ; Size  Yıl Boyu “Neşe”, “Enerji” Ve “Mutluluk” Verecek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir