Ajda Pekkan: Starın ‘süper’i olmaz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kendisine 1982 yılında ‘Süperstar’ ibaresi konulduğunu söyleyen Ajda Pekkan, “Bir insan ya stardır ya da değildir. Süperi falan olmaz” dedi.

Ünlü isimlerin, kız çocuklarının eğitimi için kaleme aldığı öykülerden oluşan ve gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun hazırladığı ‘Onlar’ın Öyküsü’ adlı kitabın tanıtımı Çırağan Sarayı’nda yapıldı. ‘Sessizlik’ adlı öyküsüyle kitaba destek olan Ajda Pekkan, ‘Süperstar’ lakabıyla ilgili açıklama yaptı.

72 yaşındaki Pekkan, “1982 yılında kondu o ibare ama neden dendiğini çok anlamadım. Bir insan ya stardır ya da değildir. Süperi falan olmaz, kusura bakmayın. Benzinin de süperi var” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de müzik dünyasından kimseyi takip etmediğini söyleyen Pekkan, “Dünya müziği dinliyorum. Kendi şarkılarımla çok alakam yok” şeklinde konuştu.

Birilerinin veliahtı olma durumuna sıcak bakmadığını belirten Pekkan, “Bir Zeki Müren geldi mi? Bir Bülent Ersoy olacak mı? Bir Ajda Pekkan da olmayacak” açıklamasını yaptı.

Pekkan, “Kalbiniz boş mu?” sorusuna ise, “Mutluyum, hayvanlarım var ve sağlıklıyım. Biri olursa söylerim” yanıtını verdi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir