Cuma, Temmuz 1, 2022

Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılığı çok gürültülü olmuş!

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile güzel oyuncu Aslı Enver’in 2.5 yıllık aşkı iki hafta önce sona ermiş ve ilişkilerini sessiz sedasız bitirdikleri için neden ayrıldıkları ve ayrılığı kimin istediği, magazin basınında gündem olmuştu. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt bugünkü yazısında Aslı Enver ve Murat Boz’u kaleme aldı. İşte o köşe yazısı…

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile güzel oyuncu Aslı Enver’in 2.5 yıllık aşkı iki hafta önce sona ermiş ve ilişkilerini sessiz sedasız bitirdikleri için neden ayrıldıkları ve ayrılığı kimin istediği, magazin basınında gündem olmuştu. Çifte çok yakın bir kaynaktan öğrendim ki, ayrılıkları hiç de öyle sessiz sedasız olmamış.

Hatta epey gürültü kopmuş! Murat Boz ile Aslı Enver, birlikte kirada oturdukları evde yaşadıkları büyük bir kavga sonucu ayrılmış.

Sebebini öğrenemedim ama Murat Boz ile Aslı Enver’in Levent Loft’taki evlerinde ettikleri kavga çok gürültülü olmuş. Salondaki bağrış çığrış sırasında Aslı Enver, eline ne geçirdiyse fırlatmaya başlamış ve Murat Boz da kurtuluşu kendini odaya kilitlemekte bulmuş.

Enver, siniri geçtikten sonra eşyalarını toplayıp evden taşınmak istemiş. Siteye bir araç çağırmış ama site yönetimi, pazar günü taşınmanın yasak olduğunu söyleyip aracı içeri almamış. Aslı Enver, evi terk edip o akşam bir arkadaşında kalmış ve pazartesi günü de evde nesi var nesi yoksa alıp hem evi, hem de Boz’u terk etmiş.

Haber

İlginizi Çekebilir