Ariana Grande & Mac Miller Ayrıldı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

No Tears Left To Cry isimli klibiyle gündemde olan güzel şarkıcı Ariana Grande ve bir süredir birlikte olduğu genç rapçi Mac Miller ilişkilerini bitirme kararı aldı! 2016’nın Eylül ayından beri birlikte olan ikili TMZ’in raporlarına göre, yoğun programlarından dolayı ilişkilerini bitirdi ancak hala yakın arkadaş olarak kalmayı tercih etti. Yoğun programlarından dolayı ayrılmayı tercih eden ikiliden ilk açıklamayı Ariana, Instagram […]

No Tears Left To Cry isimli klibiyle gündemde olan güzel şarkıcı Ariana Grande ve bir süredir birlikte olduğu genç rapçi Mac Miller ilişkilerini bitirme kararı aldı! 2016’nın Eylül ayından beri birlikte olan ikili TMZ’in raporlarına göre, yoğun programlarından dolayı ilişkilerini bitirdi ancak hala yakın arkadaş olarak kalmayı tercih etti.

Yoğun programlarından dolayı ayrılmayı tercih eden ikiliden ilk açıklamayı Ariana, Instagram hesabından yaptı. Ariana, Mac’le olan fotoğrafını hikayesinde paylaşıp üstüne şu notu yazdı:

“Merhaba! Bu benim dünyadaki en yakın arkadaşlarımdan ve en sevdiğim insanlardan birisi! Ona saygı duyuyorum, hayranım ve hayatımda olduğu için minettarım.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir