Sinan Akçıl Hadise’ye ‘baldız’ göndermesi!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Popçu Sinan Akçıl, yıllar önce ilişki yaşadığı meslektaşı Hadise ve kardeşlerine gönderme yaptı. “Otilia ile aşkınız, diğer ilişkileriniz gibi olaylı bitmedi. Avrupalı olduğu için mi?” sorusuna Akçıl, “Eski sevgililerim arasında da Avrupalı vardı. Buradaki en büyük avantajım, baldızlarımın olmaması” cevabını verdi.

TÜRKİYE SINIRLARI DIŞINDAKİ EN SEVDİĞİM KİŞİ OLARAK KALACAK”

Sinan Akçıl, bir markanın reklam yüzü oldu. Tanıtımda gazetecilerin karşısına çıkan şarkıcı, Otilla’dan ayrılma sebebini “Ona, eklediği kadar zaman ayıramadım, tek sorun bu. Kendisi benim Türkiye sınırları dışındaki en sevdiğim kişi olarak kalacak” sözleriyle açıkladı.

“KADERİMDE YAZAN NE İSE O OLACAK”

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Akçıl, “Ayrılıklarınız kanlı-bıçaklı bitiyordu. Avrupalı olunca mı böyle oluyor?” sorusu karşısında Hadise’ye şu sözlerle taş attı:
“Hayır, onların içerisinde de Avrupalı vardı. Tabii buradaki en büyük avantajımız baldızlarımın olmaması. Kaderimde yazan ne ise o olacak”

Sinan Akçıl, Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ün Otilia’yı “Dikkatli ol” diye uyarmasına “Onu kaale almıyorum” şeklinde karşılık vermişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir