Lady Gaga’lı “A Star Is Born”dan İlk Fragman!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

4 Oscar adayı başarılı oyuncu Bradley Cooper ve ilk defa bir filmde başrol oynayacak şarkıcı Lady Gaga’nın başrollerini paylaştığı “A Star Is Born”dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

 

Filmde başrol ikilisine 90’lı yıllarda 2 kere Altın Küre’ye aday gösterilen Sam Elliott, komedyen Dave Chappelle, Andrew Dice Clay, Anthony Ramos, Bonnie Somerville ve Michael Harney gibi isimler eşlik ediyor. Bu filmle birlikte Bradley Cooper ilk kez yönetmen koltuğuna geçiyor. 1937 yapımı aynı isimli filmin üçüncü yeniden uyarlaması olan “A Star Is Born”un senaryosunda ise Eric Roth, Will Fetters ve başrol Cooper’ın imzası bulunuyor.

Film, yetenekli ancak bilinmeyen Ally’yi (Lady Gaga) keşfedince kariyeri düşüşe geçen country müzik yıldızı Jackson Maine’i (Bradley Cooper) konu alıyor. İkili tutkulu bir aşk yaşamaya başlar ve Jack, Ally’yi spot ışıklarıyla buluşturur. Ally’yi şöhrete kavuşturan Jack, Ally’nin kariyerinin hızla kendisininkini gölgede bıraktığını fark eder. Jack kaybolan ihtişamıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır…

“A Star Is Born” ülkemizde 19 Ekim’de vizyona girecek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir