Bella Hadid ile The Weeknd ilişkisine anne onayı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü top model Bella Hadid ve eski sevgilis rapçi The Weeknd’in 2016’da iş temposunu bahane ederek bitirdikleri ancak kısa süre önce tekrar deneme kararı aldıkları ilişkilerine Yolanda Hadid’den onay çıktı. Bella Hadid, yeniden bir araya geldiği aşkı The Weeknd’i annesi ile tanıştırdı. Anne Hadid, The Weeknd’in fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak ilişkiyi onayladığını duyurdu Bir buçuk […]

Ünlü top model Bella Hadid ve eski sevgilis rapçi The Weeknd’in 2016’da iş temposunu bahane ederek bitirdikleri ancak kısa süre önce tekrar deneme kararı aldıkları ilişkilerine Yolanda Hadid’den onay çıktı.

Bella Hadid, yeniden bir araya geldiği aşkı The Weeknd’i annesi ile tanıştırdı. Anne Hadid, The Weeknd’in fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak ilişkiyi onayladığını duyurdu

Bir buçuk yıl aşk yaşadıktan sonra 2016’da ayrılan ABD’li top model Bella Hadid (21) ile Kanadalı şarkıcı The Weeknd (28), geçtiğimiz aylarda yeniden bir araya gelmişti.

İlişkiyi hemen duyurmayan çift, bu kez emin adımlarla ilerliyor. Bella, önceki gün sevgilisini, annesi Yolanda Hadid ile tanıştırdı. İkili, anne Hadid’in Pensilvanya’daki çiftlik evine gitti. Yolanda Hadid ise kızı ve The Weeknd’in keyifli anlarını Instagram’ının hikaye bölümünden paylaşarak “Bu ilişkiyi onaylıyorum” dedi.

Anne Hadid’in diğer kızı Gigi Hadid’in Zayn Malik ile ilişkisini ise onaylamadığını biliniyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir