Kanye West, Kim Kardashian-Drake dedikodusu hakkında konuştu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD Başkanı Donald Trump’a destek açıklaması yüzünden eleştirilen ünlü rapçi Kanye West, arkadaşı Drake’in meşhur şarkısında kendi eşi Kim Kardashian ile gizli ilişkisine atıf yaptığına dair dedikodulara ilk kez yanıt verdi.

Hip hop — rap aleminin iki önde gelen ismi olan Kanye West ile Drake’in 8-9 yıla varan ve iş ortaklığına uzanan inişli çıkışlı arkadaşlığı, yine bozuldu. Bu kez ikincisinin son hit’inde ilkinin eşiyle ilişki yaşadığına gönderme yaptığı dedikoduları yüzünden kriz çıktı.
Drake’in tüm dünyada furya yaratan In My Feelings şarkısında Kiki diye seslendiği kadının kendi eşi Kim Kardashian olduğu dedikodularına Instagram’dan yayımladığı 4 videoyla yanıt veren Kanye West, söylentilerin doğru olmadığını, ama ortada dolaşmalarına Drake’in verdiği tepkiden rahatsız olduğunu dile getirdi.

DOĞRUDAN YALANLAMADIĞI İÇİN DRAKE’E KIZGIN
”İnsanlar söylenti uydurup senin karımla yattığını düşünürken senin hiçbir şey söylememen ve aynen devam ettirmen, benim ruhuma uymuyor” diye çıkışan West, Drake’in eski sevgilisi olan ünlü şarkıcı Rihanna’dan RiRi diye söz ettiği şarkılarına atıfla şunları söyledi:

‘BEN RIHANNA’YA ANIŞTIRMA YAPMADIM’

”Diyelim benim Chicago’dayken Ranita adında bir kız arkadaşım olsaydı ve sen sonra Rihanna ile evlenseydin, ben içinde RiRi geçen şarlı yapmazdım.”

‘SÖYLENTİ SENİN YÜZÜNDEN ÇIKTI’

Trump’ı kardeşi ilan eden Kanye West ‘bitti’
Drake’in hiç gerçekleşmemiş bir aldatma skandalının ateşini körüklediğinin farkında olduğunu öne süren hip hop’un özgün ismi, şöyle devam etti:

”’Bunların nereden çıktığını bilmiyorum’ desen de bunun için fazla zekisin dostum. Bunun nereden çıktığını biliyorsun. Ortalığı karıştıracak şeylerle kayıt yapmamalısın. Sana söylediğim gibi, ben (Drake’in kavgalı olduğu) Pusha’ya senin bebeğin, bebeğinin annesiyle ilgili bilgi vermedim, böyle bir şey yapmadım. Bunlar benden çıkmadı.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir