Salı, Temmuz 5, 2022

Zayn Malik’in, Masajcıyla Geçirdiği Tek Gecelik İlişkisi…

Şov dünyasının en yakışan çifti olarak gösterilen Zayn Malik ve ünlü model Gigi Hadid’e nazar değdi. Genç çiftin ilişkisi üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Kendisine şöhretin kapılarını açan One Direction grubundan ayrılıp kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik, sevgilisi model Gigi Hadid ile ayrı olduğu dönemde masajcıyla yaşadığı tek gecelik ilişkisi ortaya çıktı.

MALİK’İN KENDİSİYLE TEK GECELİK İLİŞKİ YAŞAMAK İSTEDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Enrica Petrongari adlı masajcı kadın, Zayn Malik’in “kendisini kullandığını” ileri sürdü. Eski bir burlesk dansçı olan Enrica Petrongari, Gigi Hadid’den ayrıldıktan iki hafta sonra Malik’in kendisini çağırdığını ve birlikte bir gece geçirdiklerini iddia etti.

“MASAJ YAPARKEN ELİMİ TUTTU”

Masajcılık yapan Petrongari olan biteni şöyle anlattı: “Malik’in asistanı beni arayarak bir gece için gidip gidemeyeceğimi sordu. Kendisini görünceye kadar müşterimin kim olduğunu bilmiyordum. Ona masaj yaptığım sırada Malik elimi tuttu ve onun yanında rahat davranabileceğimi söyledi. Onu çok etkileyici buldum ve harika bir vücudu vardı. Bir süre sonra artık masajı umursamadığını söyledi. Bana iltifatlar etmeye başladı. Ama her şey olup bittikten sonra onun beni kullandığını fark ettim.”

 

GİGİ YORUM YAPMIYOR

Enrica Petrongari, birlikte olduktan sonra Malik’in kendisine karşı davranışlarının değiştiğini kabalaşmaya başladığını da sözlerine ekledi. Zayn Malik ile Gigi Hadid bir süre beraber olduktan sonra yollarını ayırıp sonra tekrar bir araya gelme kararı almışlardı. Sevgilisiyle yeniden barışan Gigi Hadid’den konuyla ilgili bir yorum ya da açıklama gelmedi.

Haber

İlginizi Çekebilir