Kanye West, Donald Trump’la görüşecek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kanye West, ABD Başkanı Donald Trump’ın müzisyenleri ve sanatçıları koruyan yeni bir yasa imzalaması esnasında Beyaz Saray’a gidecek. İkilinin buluşması için Kim Kardashian, “Heyecanlı şeyler planlıyorlar” dedi.

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın rap şarkıcısı eşi Kanye West, ABD Başkanı Donald Trump’ın müzisyenleri ve sanatçıları koruyan yeni bir yasa imzalama töreni için Beyaz Saray’a gidecek.

Geçtiğimiz günlerde adını ‘Ye’ olarak değiştiren ünlü rap’çi, Trump’la Chicago’daki sokak çetelerinin yarattığı şiddet sorunu ve hapishane reformu gibi meseleleri konuşacak.

Ye, Trump, kanundaki Müzikte Modernizasyon Sözleşmesi’ni imzalarken tarihe tanıklık edecek.

Beyaz Saray ve Senato’nun halihazırda geçirmiş olduğu yasa, yayın hizmetlerinde çalışan sanatçılar, şarkıcılar ve yapımcılar için lisans ve telif haklarını güncelliyor.

Eşi Kanye West’in Beyaz Saray görüşmesi hakkında konuşan Kim Kardashian, West ve Trump’ın planladıkları heyecanlı şeyler hakkında konuşmaları gerektiğini söyledi.

“Kanye’ye tavsiye vermeye çalışıyorum, iletişim kurmasına yardım etmeye çalışıyorum” diyen Kardashian, “Her zaman söylerim, o iyi bir iletişimci değildir, ama harika bir kalbi vardır” şeklinde konuştu.

Kardashian, “Kanye Chicago kenti hakkında ve planladıkları başka şeyler hakkında konuşacak. Umarım başkan dinler” dedi.

Bu, Kanye West ile Donald Trump’ın ilk buluşması olmayacak. Trump destekçisi olduğu bilinen şarkıcı, seçimlerden kısa bir süre sonra, Aralık 2016’da Trump’ı ziyaret etmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir