Sinan Akçıl’dan Berkay’a destek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Eskişehir’in alışveriş ve yaşam merkezi Espark AVM, 11’inci yılını popçu Sinan Akçıl’la kutladı. Banu Noyan organizasyonuyla Eskişehirlilerle buluşan Sinan Akçıl, en sevilen şarkılarını Eskişehir ve çevre illerden gelen binlerce hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Sinan Akçıl, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandı. Konser alanını dolduran hayranları, ünlü şarkıcıyı görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Sanatçı, geçtiğimiz haftalarda futbolcu Arda Turan tarafından burnu kurulan yakın dostu Berkay Şahin’e da bir kez daha destek verdi. Berkay’a verdiği ‘Ey Aşk’ ve ‘Yaz’ şarkılarını seslendiren Akçıl, “Acımazsızca bir saldırı yaşayan dostum Berkay’a gitsin bütün alkışlar” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Barcelona ile Eskişehir arasında maç yapıyorum, Barcelona’yı 5-0 yeniyorum. Bu nasıl güzel bir oyun” deyince binlerce kişi ‘Es Es’ tezahüratları yaptı.

Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ile düet yaptığı ‘Anlarsın’ şarkısını da Eskişehirliler için seslendirdi. Hayranları, konserin sonunda Sinan Akçıl’ın sahneden inmesine için vermedi. Büyük sevgi gösterisi karşısında hayranlarını kırmayan şarkıcı, programı yarım saat daha uzattı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir