Hollanda’da Yıldırım Nikahı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yılın sürpriz aşıkları Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın Hollanda’nın Rotterdam kentindeki Türk Konsolosluğu’nda dünyaevine gireceği iddia edildi.

Yılın sürpriz aşıkları Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 2019’a evli girmeye hazırlanıyor. İddialara göre çift, Hollanda’nın Rotterdam kentindeki Türk Konsolosluğu’nda nikah kıyacak.

Aradıkları aşkı birbirlerinde bulan çift, iki aylık ilişkilerini nikah masasına taşımaya hazırlanıyor. Nisan ayı içinde nişanlanacakları düşünülen ikilinin yeni yıla evli olarak gireceği öne sürüldü.

Bülent Cankurt’un haberine göre; Akçıl, “Kaderimi birleştirmek istediğim kişi” dediği Kıratlı ile Hollanda’nın Rotterdam kentinde bulunan Türk Konsolosluğu’nda evlenecek. Çift, nikah için iki farklı günden birini seçmeye çalışıyor. Ancak kesin olan; Kıratlı ile Akçıl’ın 2019’a karı-koca olarak girecek.

Sürpriz aşkın kahramanlarının yıldırım nikahının adresi ise Hollanda olacak. İki farklı gün arasında henüz seçim yapamasalar da önümüzdeki hafta Hollanda Rotterdam’daki Türk Konsolosluğu’nda vuslata erecekler.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir