Super Bowl devre arasında Maroon 5 şovu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dün gece Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’da New England Patriots ile Los Angeles Rams karşılaşmasının devre arasına Maroon 5 konseri damga vurdu. Konserde Sünger Bob’un hayatını kaybeden yaratıcısı da unutulmadı.

ABD’nin en büyük spor organizasyonu olan Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’da, New England Patriots ile Los Angeles Rams karşı karşıya geldi.

New England Patriots’un altıncı kez kupa kazandığı mücadelede oynanan maç kadar devre arası şovu da konuşuldu.

2019 Super Bowl’u devre arasında rock grubu Maroon 5 sahne aldı.

Adam Levine’in solistliğini üstlendiği Maroon 5’ın şovu büyük beğeni topladı.

ABD’nin Georgia eyaletinin Atlanta kentinde bulunan 71 bin kapasiteli Mercedes-Benz Stadyumu’nda düzenlenen organizasyonda Maroon 5; Harder to Breathe, This Love gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Şovun sonunda coşkunun daha da arttığı anlarda Adam Levine, ateşin içinde tişörtsüz bir şekilde şarkılarını söyledi.

Sönük geçtiği düşünülen Super Bowl müsabakasını seyredenler, Maroon 5’ın performansının maçtan daha heyecan verici olduğu şeklinde yorumlar yaptı.

Grubun performansına Travis Scott da katılarak bu yıl hayatını kaybeden Sünger Bob’un yaratıcısı Stephen Hillenburg’e saygı duruşunda bulunarak Sicko Mode adlı şarkıyı söyledi.

Sünger Bob hayranları, çizgi karakterin yaratıcısının Super Bowl devre arasında anılmasından duyduğu memnuniyeti Twitter’da dile getirdi.

Rap şarkıcısı Big Boi ile OutKast grubu da Maroon 5’a eşlik etmek üzere sahneye çıktı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mersin escort