‘Jonas Brothers’ belgeselinin galası yapıldı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Priyanka Chopra, Sophie Turner ve Danielle Jonas Chasing Happiness galasında

Jonas kardeşlerin kurduğu müzik grubu ‘Jonas Brothers’ın müzik hayatı belgesel oldu. Dün akşam Los Angeles’ta düzenlenen galaya kardeşlerin eşleri Priyanka Chopra, Sophie Turner ve Danielle Jonas, stilleriyle damga vurdu…

Jonas Brothers’ın hayatı belgesel oldu. Yakında Netflix’te yayınlanacak olan belgeselin galası ise dün akşam Los Angeles’ta düzenlendi. Nick, Joe ve Kevin Jonas’ın eşleri ise kırmızı halıda adeta birbirleriyle yarıştı.

Ünlü oyuncu Priyanka Chopra gecede eşi Nick Jonas’a eşlik etti. Son derece seksi bir elbise tercih eden Chopra’nın görünümü eltilerinden çok daha iyiymiş gibi dursa da, kıyafet kalçalarını selülitli gibi gösterdiği için göze çirkin geliyor. Galia Lahav imzalı, sıradanlıktan bir hayli uzak olan siyah elbisesini Chopard mücevherlerle kombinleyen oyuncunun saçları da kıyafete göre basit kalmış.

Game of Thrones oyuncusu Sophie Turner da eşi Joe Jonas ile geceye katıldı. Transparan, gümüş bir elbise giyen Sophie, oldukça zarif görünüyor. Turner da saçlarını Priyanka gibi açık bırakmayı tercih etmiş, ne var ki genç oyuncu bu saçlarla çok daha iyi bir görünüm elde etmiş.

Eşi Kevin Jonas ile 10’uncu evlilik yıldönümlerini belgeselin galasında kutlayan Danielle ise eltilerine göre sıradan tercih yapmış. Krem rengi iki parçadan oluşan bir kıyafet giyen Danielle iki çocuk sahibi olmasına rağmen oldukça fit görünümüyle dikkat çekiyor…

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir