Aleyna’dan Reynmen Açıklaması Geldi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 1,00
Loading...

Reynmen lakaplı Youtuber Yusuf Aktaş’ın yeni şarkısı Ela sosyal medyayı salladı. Reynmen, şarkısı Ela ile YouTube’da ilk gün izlenme rekorunu tazeledi.

Derdim Olsun şarkısıyla milyonlarca izlenmeye ulaşan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ın yeni videosu Ela yüklenmesinin üzerinden 24 saat geçmeden 13 milyondan fazla kez izlendi.

Reynmen’in Derdim Olsun şarkısı 24 saatte 11 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Ela, 10 dakikada yaklaşık 1 milyon izlenmeye ulaşırken, kısa sürede YouTube trend listesinde de ilk sıraya yerleşti.

Reynmen’in bir önceki şarkısı ‘Derdim Olsun’ da toplamda 220 milyondan fazla kez izlendi. ‘İlk gün izlenme rakamı’, Reynmen’den önce Aleyna Tilki’deydi. Reynmen böylece Ela ve Derim Olsun şarkılarıyla, ilk 24 saatte en çok izlenen klipler sıralamasında ilk 2 sıraya oturdu.

Reynmen’in Instagram’da 5.5 milyon takipçisi, YouTube’da ise 4.5 milyon abonesi bulunuyor.

Neden ‘Çomar Show’ deyince Reynmen’e ithafen söylediğimi sandınız ki? Üzüldüm. Sosyal medyada artık çok tıklanıyoruz ve bazı dinamikleri değiştiriyoruz. Diğer insanlara sosyal medyada böyle bir güç olduğunu gösteriyoruz.

Hiçbiriniz inanmak istemese de bu gerçek bir başarıdır. Üstelik başarı tesadüfen ya da öylesine olmaz. Hikayen büyükse, kalbin büyükse yaratıcı da bir o kadar büyük bir başarıyla seni ödüllendirir.

Ben çok tıklandığımda böyle düşündüm. Başarılıları başarmışlar anlar. Tarzlarımız farklı olsa da başarı başarıdır. Hiç laf etmeyin.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir