Kraliyet Sarayı’nın ‘resmi sevgili’ fotoğrafları siteyi çökertti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tayland Kraliyet Sarayı, Kral Maha Vajiralongkorn’un sevgilisi Sineenat Wongvajirapakdi’nin fotoğraflarını yayınladı. Paylaşılan fotoğraflar sonrası site çökerken kareler kısa sürede paylaşım rekoru kırdı

Tayland Kraliyet Sarayı resmi sitesinden paylaşılan Kral Maha Vajiralongkorn ve sevgilisi Sineenat Wongvajirapakdi’nin fotoğrafları ülke gündemine oturdu. Yoğun ilgiden dolayı Kraliyet Sarayı’nın internet sitesi bir süreliğine çöktü. Fotoğraflarda 34 yaşındaki Sineenat, bir savaş uçağı kullanırken ve askeri üniforma içinde otomatik silahla atış yaparken görülüyor.

Sıra dışı yaşam tarzıyla dikkat çeken 67 yaşındaki Kral Vajiralongkorn Mayıs’ta eski koruması olan 41 yaşındaki Kraliçe Suthida’yla evlenmiş, iki ay sonra da Sineaat’ı sevgilisi’ olarak ilan etmişti. Sineenat, Tayland’da yaklaşık 100 yıl aradan sonra bu sıfatı taşıyan ilk kişi. Sineenat’ın bu unvanı aldığı törende Kraliçe Suthida da hazır bulunmuştu. Kral’ın resmi metresi olarak ilan edilen Sineenat’ın asıl mesleği savaş pilotluğu ve koruma görevlisi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir