Anne Beni Affet!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Eşi Yaşar İpek ile yaşadığı tartışmalar sonrası hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bebeğini kaybetti.

Çıkan haberin ardından Serengil yaptığı açıklamada, “Güzel bebeğim dayanamadın bu kadar küfüre hakarete zulme iftiraya… Minicik kalbin dayanamadı” diye konuştu. Yaşar İpek de yaptığı açıklamada, “Allah yukarıda her şeyi görüyor, seni bana oynadığın bu oyunla beraber Allah’a havale ediyorum Seren…” ifadelerini kullandı. Serengil daha sonra bir açıklama daha yaptı…
Seren Serengil ile Yaşar İpek geçtiğimiz yıl evlenmişti. Üç düğün yapan çift, mutluluklarını her fırsatta dile getirirken bir anda boşanacaklarını açıkladı.

İki taraftan şok iddialar ortaya atılırken Serengil’in, SHOW TV’nin sevilen programı ‘Hey Canlı’ya yaptığı açıklamalar magazin gündemini sarstı.

Serengil’in açıklamalarından sonra Yaşar İpek de, tüp bebek tedavisi sırasında kendisinin kandırıldığını ifade etmişti.

Serengil, iki gün önce fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı.

Eşi Yaşar İpek ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil’den üzücü haber geldi. Hastaneye kaldırılan Serengil bebeğini kaybetti.Seren Serengil bugün Instagram sayfasından, “Tüm kötülüklerden Allah’a sığınırım” mesajını paylaştı.

Serengil ayrıca annesi Nevin Teoman’a seslenerek, “Ben yeni ve tertemiz bir sayfa açıyorum. Annemden, kendisini bu insanlara muhattap ettiğim için özür diliyorum. Gösterdiği sabır için teşekkür ediyorum… Kadına şiddetin en ağırını yaşadım çocuğumu kaybettim. Hayattan derslerimi aldım gidiyorum. Bundan sonrası avukatım ve yüce yargıda…” ifadelerini kullandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir