Hadise’nin Bikini Pozları Sosyal Medyayı Salladı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken şarkıcı Hadise, bikinili pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Hadise’nin ayna karşısında yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. Ünlü şarkıcının paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı

Şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Cesur paylaşımlarıyla dikkat çeken şarkıcı, bikinili pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcının bikinisiyle ayna karşısında yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım ile dikkat çekmişti. Hadise, makyajsız pozlarına gelen eleştirilere, “Bence her kadın kendini makyajlı da, makyajsız da sevmeli. Ben kendimi çok seviyorum makyajsız” yanıtını vermişti.

Öte yandan Hadise, son günlerde sıkça konuşulan konulara dikkat çekmek için “Benim hayatım benim vücudum” diyerek bir video paylaşmıştı. Video çekimi yaptıran Hadise, “Benim nasıl göründüğümden kime ne?” diyerek makyajsız halini yayınlamıştı. Hadise videosunda hemcinslerine seslenerek nasıl ve ne şekilde göründüklerinin başkası için değil kendileri için önemli olduğunu söyleyerek “Benim bedenim benim vücudum” demişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir