Chloe Loughnan evlilik defterini kapattı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Serdar Ortaç (49), Haziran 2014’te evlendiği İrlandalı model Chloe Loughnan’dan (27) geçen ağustosta boşanmıştı

Ayrılık sonrası önce Dubai’ye, ardından ülkesi İrlanda’ya giden Chloe Loughnan İstanbul’a döndü.’Yalnız ve mutluyum’
Chloe “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna “Daha yeni boşandım. Yalnız ve mutluyum. Şu anki düşüncem; bir daha evlenmemek” yanıtını verdi.

Serdar Ortaç ise, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı Serdar Ortaç, eski eşiyle alakalı açıklama yapma gereksiniminde bulundu.

ESKİ EŞİNE DESTEK GÖSTERDİ

Basın mensuplarının kendisine yönelttiği “Chloe ile boşandıktan sonra fiyatları düştü diye bir haber çıktı, doğru mu” sorusuna “Yok, Chloe fiyatları da oynatmaz. Ben varken de sabit fiyatı vardı. Şimdi film çekiyormuş Kıbrıs’ta, yine ücreti iyidir. Neden boşanınca fiyatı düşsün kadının, aksine daha çok artması lazım. Chloe çok güzel bir kadın, her yerde iş alır. Sonuna kadar destekliyorum” dedi.

“1 MİLYON TL TAZMİNAT ÖDEYECEK” İDDİASI

Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Serdar Ortaç’ın Chloe Loughnan’a tazminat ödeyeceği konuşuluyor. Ortaç, çocuğunun olmamasına rağmen eski eşine tam 1 milyon TL tazminat ödeyeceği iddia edildi.

“YALNIZ VE MUTLUYUM”

İrlandalı model Chloe Loughnan ayrılık sonrası Dubai’ye gitmiş, Dubai tatilinin ardından Türkiye’ye dönen Chloe, “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna “Daha yeni boşandım. Yalnız ve mutluyum. Şu anki düşüncem; bir daha evlenmemek” yanıtını vermişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir