BTS’nin yıldızı Jungkook’a soruşturma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En iyi Canlı Performans ve En Büyük Hayran Grubuna Sahip Sanatçı olmak üzere iki ödül alan BTS’nin yıldızı Jungkook’a karıştığı trafik kazası nedeniyle soruşturma açıldı.

İddialara göre’a BTS’nin yıldızı Jungkook Seul’un Yongsan bölgesindeki Hannam mahallesinde araba sürerken bir taksiye çarptı. Kazada yaralanan taksi sürücüsü ve Jungkook hastaneye götürülerek tedavi gördü.

Jungkook, Seul’da meydana gelen hafif trafik kazasındaki hatasını kabul etti.

Ünlü yıldızının müzik şirketi Big Hit Entertainment yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Polis bu davayı henüz kapamadı. Bu yüzden tam detayları açıklayamayız. Ama Jungkook geçen hafta arabasını sürerken kendi hatasından dolayı başka bir araçla küçük bir çarpışma yaşadı.”

“Jungkook kazadan hemen sonra trafik kanununu çiğnediğini kabul etti. Kaza mahali incelendi ve polis sorgusu gerekli şekilde tamamlandı. Daha sonra da olayın mağduruyla dostane bir çözüme ulaşıldı. Bir kez daha olayın mağdurundan ve endişelendirdiğimiz hayranlarımızdan özür diliyoruz.”

BTS,MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En iyi Canlı Performans ve En Büyük Hayran Grubuna Sahip Sanatçı da dahil iki büyük ödül kazanmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir