İlham perisi aşk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’li ünlü şarkıcı Taylor Swift’in 2017’den beri birlikte olduğu İngiliz oyuncu Joe Alwyn’e ithafen şarkılar yazdığı ortaya çıktı.

Joe Alwyn bir röportajda, son albümünde ‘Londra Çocuğu’ adlı bir şarkıya da yer veren Taylor Swift’in kendisinden ilham aldığını kabul etti, ancak bu durumun medyada fazla abartıldığını söyledi. 30 yaşındaki şarkıcı, yazdığı şarkı sözlerinde aşkın sadece güzel yanlarını değil, acısını da anlatıyor.

İkilinin aşkı uzun süre gizli kalmış ve  Alwyn ile görüşmek için Kuzey Londra’da bulunan evine özel jetiyle gitmişti. Korumaları şarkıcıyı gizlemek için çabalarken Swift’in dışarı çıktığında şapka, fular gibi aksesuarlarla da gizlendiği, iddialar arasında. İngiliz basını Swift ile Alwyn ilişkisini kazançlar ve başarılar açısından değerlendirdi.

Swift 19 milyon sterlinlik (85 milyon lira) Beverly Hills malikanesinde otururken, Alwyn anne ve babasının evinde kalıyor. Swift’in 84 milyonluk Twitter takipçisine karşılık Alwyn’in 3273 takipçisi var.

Swift dünyanın en büyük pop starlarından biri olarak ünlenirken Alwyn’in ününün Swift ile birliktelikten kaynaklandığı ileri sürülüyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir