Dosso Dossi Fashion Show’dan muhteşem parti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dosso Dossi Fashion Show, Bursa etkinlikleri kapsamında muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

6-10 Ocak tarihlerinde Bursa Atatürk Merinos kültür merkezinde ki Dosso Dossi fashione Show organizasyonuna dünyanın pek çok ülkesinden gelen alım firmaları Türk tekstil firmalarına sipariş verdi. Hem tatil hem iş konseptiyle aynı zamanda Uludağ’dan otellerde konakladı kayak yaptı eğlendi.

Türkiye’nin en büyük moda şovlarına imza atan Dosso Dossi Fashion Show, Bursa etkinlikleri kapsamında eğlenceli bir partiye ev sahipliği yaptı. Çoğunluğunu Ruslar’ın oluşturduğu 20 ülkeden yaklaşık 5 bin kişi, sekiz yıl aradan sonra yeniden Bursa’da düzenlenen Dosso Dossi Fasihon Show’un partisinde eğlendi

Clup Inferno’da düzenlenen partiye Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan damga vurdu. Daha önceki gibi Mr. Dosso Dossi Live Performance adıyla DJ setinin başına geçen Eraslan, yaklaşık bir saat süren performansıyla konuklarını coşturdu.  Işık ve lazer gösterilerinin yanı sıra onlarca dansçının eşlik ettiği gösteride Eraslan, büyük beğeni kazandı. Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden Osman Altun’un remiksleri ve Ukraynalı ünlü pop grubu Viremyo I Steklo’nun konseriyle devam eden gece, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Sekiz yıl aradan sonra Bursa’da düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show partisinde Ukraynalı pop grubu Viremyo I Steklo sahneye çıktı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir