A.Ambrosio İstanbul’da podyuma çıkacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio İstanbul’da gerçekleşecek olan Dosso Dossi Fashion Show baş manken olarak podyuma çıkacak. Victoria’s Secret’ten 2 yıl önce emekli olan Brazilyalı manken, defilede yer alacağını, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla duyurdu.

Her yıl Antalya’da gerçekleştirilen ve dünyaca ünlü top modellerin çıktığı defileleriyle adından söz ettiren Dosso Dossi Fashion Show, bu kez İstanbul’da moda rüzgarı estirecek.

BAŞ MANKEN OLACAK

16-18 Mart’ta Hilton İstanbul Bosphorus’ta düzenlenecek şov; 20 ülkeden 5 bin moda profesyonelini buluşturacak. Victoria’s Secret podyumlarından 2 yıl önce emekliye ayrılan Alessandra Ambrosio baş manken olarak podyuma çıkacak.

Ambrosio geçen yıl en çok 72. Cannes Film Festivali kırmızı halısındaki kıyafetiyle konuşuldu Ambrosio geçen yıl en çok 72. Cannes Film Festivali kırmızı halısındaki kıyafetiyle konuşuldu

İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyonda Ambrosio, 2020 sonbahar- kış kreasyonlarından oluşan 4 giysi ile podyumda yürüyecek. Koreografisini Yasin Soy’un hazırlayacağı defilede; ünlü top modele yaklaşık 100 manken eşlik edecek” dedi.

“YAKINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE”
Alessandra Ambrosio, İstanbul’da düzenlenecek defilede yer alacağını, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla duyurdu. Ambrossio gönderisinde, “Merhaba Türkiye, 17 Mart’ta Dosso Dossi Fashion Show’a gelecek olmaktan heyecanlıyım. Yakında görüşmek üzere” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir