Aslı Bekiroğlu suç duyurusunda bulundu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Son yılların sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü isimlerinden Aslı Bekiroğlu’nun telefonu “hack”landı, sevgilisiyle ve solo olarak çekili çok özel fotoğrafları İnternet’e düştü.

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, sosyal medyada yayılan, kendisine ait olduğu iddia edilen fotoğraflarla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Instagram hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, yasal sürecin başladığı belirtti.

İşte Bekiroğlu’nun açıklaması:

“Hakkımda hakarette bulunan, kişilik haklarıma zarar veren, yayan, paylaşan tüm sayfalar ve kişiler tespit edilmiş ve hepsiyle ilgili yasal süreç başlamıştır. ‘Hepimize nasıl dava açılacak’ diye düşünmeyin, açtım. ‘Mahkemenin başka bir işi yok mu?’ diye düşünmeyin. Bu büyük bir suç, bir tecavüz. Ve adalet de benden yana. Bu süreçte yanımda olan herkese birlerce kez teşekkür ederim. Sizler sayesinde ayaktayım.”

 

Görüntülerin kim tarafından sızdırıldığı ya da “hack”landığı muamma.

Aslı Bekiroğlu kimdir?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. Vine isim sosyal medya paylaşım sitesinde yayınlandığı videolarla üne kavuşan Aslı Bekiroğlu, ardında dizi ve sinemalarda boy gösterdi.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Adı mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, Yol Arkadaşım, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Jet Sosyete gibi yapımlarda yer almıştır.

Aslı Bekiroğlu, şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir