Kraliçe’ye bir darbe daha: Torunu boşanıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İngiliz kraliyet ailesinin üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor… Önce eşinin hastalığı, ardından torunu Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile birlikte aileden ayrılıp Kanada’da yerleşmesi derken ailenin başı Kraliçe 2. Elizabeth, bir kötü haberle daha sarsıldı.

Kraliçe’nin en büyük torunu Peter Phillips ile eşi Autumn boşanmaya karar verdiklerini açıkladı.

Kraliçe 2. Elizabeth ile eşi Prens Phillip’in ikinci çocuğu olan Prenses Anne’in oğlu Peter ile Autumn 12 yıllık evli ve çiftin iki tane çocuğu bulunuyor. Phillips çifti boşanacaklarını, sözcüleri aracılığıyla yaptıkları açıklamayla duyurdu. Autumn Phillips, ailenin en sevilen gelinlerinden biri olarak biliniyor. O da ailenin “mavi kanlı” olmayan üyelerinden biri.

Basına yansıyan haberlere göre Peter ve Autumn Phillips ayrılmaya 2019 yılının ikinci yarısında karar verdi. Daha sonra da konu hakkında ailelerini bilgilendirdiler. Yapılan açıklamaya göre Phillis çifçi boşanmanın kendileri ve iki kızları için en doğru karar olduğunu belirtti. Çiftin boşandıktan sonra da dost kalacağı ileri sürüldü.

Peter Phillips, Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Phillip’in ikinci çocuğu Prenses Anne’in Mark Phillips ile evliliğiden dünyaya gelen iki çocuğundan biri. 42 yaşındaki Peter Phillips ile 41 yaşındaki Autumn Phillips, 2008 yılında evlehdi. Çiftin Savannah ve Isla adında iki tane kız çocuğu bulunuyor.

Kanada Montreal doğumlu olan Autumn Phillips, İngiliz kraliyet ailesinin çok fazla göz önünde olmasa da en çok sevilen gelinlerinden biri olarak tanınıyor. Autumn Phillips, eşinin kız kardeşi Zara Tindall ve onun ailesiyle de gayet iyi geçiniyor. Kate Middleton, onun kız kardeşi Pippa da Autumn Phillips’in en iyi geçindiği akrabaları arasında.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir