Dubai’de tatil yapan Ebru Polat, Burj Al Arab’tan fotoğraf paylaştı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tatil için Dubai’ye giden Ebru Polat, siyah ve işlemeli bir mayo giyen Ebru Polat sosyal medya hesabından “Her yer altın ben altın” dedi. İşte Ebru Polat’ın en çarpıcı Instagram paylaşımları…

Annesi ile birlikte Dubai tatiline giden Ebru Polat, kırmızı koltuğa oturmuş mayo ile poz verdi. Çektiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Polat ‘tatil’ başlasın dedi. Sosyal medya hesabını en aktif şekilde kullanan ünlü isimlerin başında gelen Ebru Polat, yoğun iş temposuna ara vererek annesiyle Dubai’ye tatil yapmaya gitti.

Her daim cesur pozları ve sivri çıkışlarıyla tanınan Ebru Polat, son olarak Instagram hesabından mayolu pozunu paylaştı.

Her köşesi altın kaplama eşyaların bulunduğu bir otel odasında kalan şarkıcı, otel odasında mayosuyla poz verip “Tatil başlasın. Dubai’nin en sevdiğim oteldeyim… Her yer altın, ben altın… yorumları size bırakıyorum” dedi.

Ebru Polat’ın cesur pozu kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Şarkıcının fotoğrafına “Hiç düşünmüyorsun kalbi olan tansiyonu olan var mı diye. Yine 10 numarasın”, “Çok cesur ve güzelsin” ve “Bu fotoğrafa ne yazsak kifayetsiz kalır” gibi yorumlar yaptı.

Aralık ayında yine ailesiyle Phuket Adası’na tatile giden Ebru Polat, fillerin yanında bikinisiyle poz verip yine Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir