Shakira ve J-Lo gösterisine şikayet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

ABD’nin en büyük spor organizasyonu olan Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’ın bu yıl devre arasında Shakira ve Jennifer Lopez sahne aldı. İkilinin sahne şovu günlerce konuşulurken, gelen şikayetler şaşırttı.

Shakira ve Jennifer Lopez’in sahnede Latin rüzgarları estirdiği anlar çok sayıda seyirci tarafından şikayet yağmuruna tutuldu. Federal İletişim Komisyonu, 1300’ün üzerinde seyirci tarafından şovun içeriği nedeniyle şikayet yağmuruna tutuldu. Şikayetler özellikle de çocuk sahibi aileler tarafından geldi.Bir ebeveyn, Lopez’in şovu sırasında çocuklarını odadan dışarı gönderdiğinden bahsetti.

Bir başka seyirci ise “Ailem final maçını izlemek için heyecanlıydı. Ama ben Jennifer Lopez’un o giyim tarzını ve sahnede yaptığı hareketleri 11 yaşındaki kızıma açıklamaya hazır değildim.” diyerek şikayetini dile getirdi.

Aileler, ikilinin sahne şovunun, çocukların da izlediği bir programda ekrana geldiğini belirtti. Aileler, göbek dansları, direk dansları gibi ayrıntılar nedeniyle çocuklarının yetişkin şovuna maruz kaldığını ileri sürdü.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir