Kraliyet’in kapısı Meghan ve Harry’ye açık

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Megxit kararını duyurduktan sonra torunu Prens Harry ile ilk kez yüz yüze görüşen Kraliçe Elizabeth, eşi Meghan Markle ile karar değiştirmeleri halinde kraliyete dönebileceklerini söyledi.

Megxit kararını duyurduktan sonra torunu Prens Harry ile ilk kez yüz yüze görüşen Kraliçe Elizabeth, eşi Meghan Markle ile karar değiştirmeleri halinde kraliyete dönebileceklerini söyledi. Kraliçe Elizabeth, torunu ve eşini kollarını açıp bekleyeceğini söyledi.

Eşi Meghan Markle ile kraliyet görevlerini bırakıp Kanada’ya yerleşen Prens Harry, resmi ayrılık tarihi olan 31 Mart öncesi son görevlerini yerine getirmek üzere İngiltere’de bulunuyor.

DÖRT SAAT GÖRÜŞTÜLER

35 yaşındaki Prens Harry, 93 yaşındaki büyükannesi Kraliçe Elizabeth ile Megxit sonrası ilk görüştü. Dört saatlik görüşmede Kraliçe, torununun yeniden kraliyete dönmek istemesi halinde memnuniyetle karşılayacağını söyledi.

Daily Mail’in saraydan bir kaynağa dayandırdığı haberde, Kraliçe, Harry’nin çok sevildiğini ve kapılarının ona her zaman açık olduğunu söyledi.

ARCHIE BEBEĞİ DAHA FAZLA GÖRMEK İSTİYOR

Önceki gün Windsor Kalesi’nde öğle saatlerinde yapılan görüşmede, Kraliçe’nin, Harry’nin gelecek planlarını ilk ağızdan öğrendiği, torununun Kanada’ya yerleşmesinden dolayı üzgün olduğu ve dokuz aylık Archie’yi daha fazla görme isteğini ilettiği bildirildi.

Saray kaynağına göre Kraliçe, görüşmede Harry’ye, eşi Meghan ile birlikte fikirlerini değiştirirlerse geri dönebileceklerini ve kollarını açarak onları bekleyeceğini söyledi. Harry ile Meghan, gelecek hafta Westminster’daki Commonwealth resmi törenlerinde yer alacak. Çift, ocak ayında duyurdukları ‘Megxit’ kararı sonrası ilk kez Kraliçe ve diğer kraliyet üyeleriyle kameralar önünde yan yana gelecek.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir