Bensu Soral ve Bedirhan Soral’ın corona dansı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Bensu Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral’la yaptıkları corona selamlaşmasını Instagram’ında paylaştı. Soral müzik eşliğinde yaptıkları selamlaşma videosunun altına “Çılgın dansımız” notunu da düştü.

Bensu Soral, güzelliği ile çok konuşulan ünlüler arasında. Kariyerinde ablasının izinden giden 28 yaşındaki Bensu Soral’ın, Bedirhan adındaki ikiz kardeşi ile çektiği video magazin gündemine bomba gibi düştü. Koronavirüsün Türkiye’de de görülmesiyle ‘gerekmedikçe evden çıkmayın’ tedbirine uyan Soral ailesi, evde vakit geçirdiği keyifli anları paylaşmayı ihmal etmiyor. İşte 2018 yılında Hakan Baş ile evlenen Bensu Soral’ın ikizi Bedirhan Soral ile yaptığı koronavirüs dansı…

MORAL VERMEYE ÇALIŞIYORLAR
Bensu Soral, ikiz kardeşi Bedirhan Soral’la yaptıkları korona selamlaşması dansını sosyal medya hesabından paylaştı. Soral’ın paylaşımı büyük ilgi gördü.Tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan korona virüsü salgını nedeniyle Türkiye’de önlemler her geçen gün artırılarak devam ediyor. Alınan önlemler kapsamında vatandaşlar evlerine kapanırken, sanatçılar ve oyuncular da yaptıkları paylaşımları ile takipçilerine moral vermeye çalışıyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir