Sıla’nın canlı yayın kazası hakkında konuştu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Online konser yayınının sonunda gülümseten bir kaza yaşayan Sıla, o görüntüyle ilgili Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle evde duran birçok sanatçı gibi Sıla da Instagram üzerinden sevenleriyle buluşmaya başladı.

Başarılı isim bundan 2 gün önce sosyal medya hesabından online konser verdi. Ancak konser sonunda “Oh be kurtuldum” şeklinde yorumlanan hareketi yayına damga vurdu.

PANİK OLDU
Bir anlık panikleyen Sıla, durumu hemen toparlamaya çalıştı ama o anlar kameraya şöyle yansıdı:

 

“ŞEVKLE YAPTIĞIM YAYINA ÇİRKİNLİK YARAŞTIRILIYOR”

Yayını kapattığını zannederek kendisini koltuğa atan ve sonrasında panikleyerek yayını kapatan Sıla, konu hakkında şunları söyledi: “Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesadı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir