Kıvanç Tatlıtuğ tedavisine evde devam ediyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un test sonuçları negatif çıktı.

Zatürre olan yakışıklı oyuncu iki gün hastanede kaldıktan sonra taburcu edildi. Evde tedavisi devam eden Tatlıtuğ’a eşi Başak Dizer büyük destek veriyor. Dizer, evde yemekleri kendisi yapıyor. Peki Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

EŞİ BAŞAK DİZER’DEN AÇIKLAMA!
Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’den yüreklere su serpen açıklama geldi. Tatlıtuğ koronavirüs testinin negatif akciğerde zatürreye rastlandığını belirtti: “Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir. Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim… İlginize teşekkür ederim..”

Stilist eşi Başak Dizer’le beraber orman evlerinde görüntülenen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, halsizlik ve kırgınlık nedeniyle apar topar hastaneye gitti. Tedavi sonrası yakışıklı oyuncunun hastaneye yatışı yapıldı. Yakışıklı oyuncu sağlık durumuna dair haberlerin çıkması ardından işte bu açıklamayı yaptı: “Herkese merhaba, 15 gündür eşim ile evimizdeydik. Ancak bazı şikayetlerim üzerine geldiğim hastanede beni müşahede altına aldılar.Lütfen kaygılanmayın.Ben gayet iyiyim ve test sonucumu bekliyorum. Bilgilendirme yapacağım.. Sağlıkla kalın”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir