Emily Ratajkowski koronayı hiçe saydı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü model Emily Ratajkowski, eşi ve arkadaşlarıyla Los Angeles’ta görüntülendi. Grup, koronavirüs tedbirlerini umursamadı

İki yıl önce New York’ta evlenen ABD’li model Emily Ratajkowski ile oyuncu Sebastian Bear-McClard, Los Angeles’ta köpeklerini gezdirirken objektiflere takıldı.

İkiliye, arkadaşları da eşlik etti. Koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerden biri olan ABD’de yaşayan gruptan kimsenin tedbir almaması dikkat çekti. Emily Ratajkowski kendisini görüntüleyen paparazzilerin sorularına yanıt vermedi. Ünlü model, gazetecileri tebbesümle karşıladı.

Ünlü model, 2013 yılında Robin Thicke’nin “Blurred Lines” adlı şarkısının klibinde çıplak olarak yer almasından sonra uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Ratajkowski bu klipten sonra şöhret basamaklarını tırmanmıştı.

Daha sonra podyum dünyasına adım atan ve pek çok markanın reklam yüzü olan model, filmlerde de rol almaya başladı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı cüretkar paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen model, geçtiğimiz günlerde, “Kendi markamın reklamını yapmam ve vücudumu cesurca sergilememden rahatsız olan insanlar olduğunu biliyorum. Bunu özellikle de erkekler yapıyor” diyerek rahatsızlığını belirtmişti.

28 yaşındaki Ratajkowski, şu ifadeleri kullanmıştı:
Onlar hakkımda bunları söylerken ben işime bakıyorum. Çok çalışıyorum ve bunun karşılığında da milyonlar kazanıyorum. Onlar beni böyle hor görürken, ben aldığım bu güzel mükafatların tadını çıkartıyorum.

Ratajkowsk’nin Instagram’da 28 milyon takipçisi bulunuyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir