Didem Soydan’dan evlilik cevabı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Yıllardır moda dünyasında başarılarıyla dikkat çeken ve sosyal medyadaki paylaşımları çok konuşulan Didem Soydan, hayatıyla ilgili bilinmeyenleri ve karantina dönemini anlattı.

Yıllardır moda dünyasında başarılarıyla dikkat çeken Didem Soydan, BeStyle dergisinin Mayıs sayısı için FaceTime aracılığıyla bir çekim gerçekleştirip hayatıyla ilgili bilinmeyenleri ve karantina dönemini anlattı.

Moda sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri olan Didem Soydan genelde evde olduğu için kendini “ev kuşu” olarak tanımladı. Bu süreçte hiçbir şeyi öngöremediğini dile getiren Soydan, tamamen bu durumu akışına bıraktığını söyledi. Umut Eker ile ortak kurdukları markanın çalışmalarını da hala sürdüren güzel model koleksiyonun beyninin ise Umut Eker olduğunu düşünüyor. Fiziğiyle de oldukça dikkat çektiğinin farkında olduğunu da konuşurken hayatının hiçbir döneminde diyet yapmadığını vurgulayarak, hatta bir senede zorla aldığı 10 kiloyu hala korumaya çalıştığını belirtti.

Evlilik ile ilgili sorulan soruya ise “Özellikle üstüne düşünmüyorum” cevabını veren Soydan ilişkileriyle gündemde olmayı hiç sevmiyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir