Elon Musk çocuğun ismi X Æ A-12 Musk mı koydu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ünlü teknoloji şirketi Tesla’nın kurucusu olan Elon Musk, sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

Kanadalı şarkıcı Grimes’den bir çocuk sahibi Elon Musk, sosyal medyada çocuğun ismini soran kişilere verdi yanıt ile şok etti. Elon Musk’un çocuğuna koyduğu isim sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki, Elon Musk çocuğu için gerçekten bu ismi koydu mu?

Bebeğin ‘adı’ sosyal medyada gizem yarattı

Musk,  bebeğin cinsiyetini soran bir takipçiye yanıt olarak erkek bebeği olduğunu yazdı. Musk, bebeğin adını soranlara da “X Æ A-12 Musk” diye cevap verdi.

Bir Twitter kullanıcısı, ‘Æ’nin İskandinav alfabesinde ‘Ash’ (kül) şeklinde telaffuz edildiğini, A-12’nin de istihbarat teşkilatı için inşa edilmiş bir keşif uçağı olan ve Archangel (başmelek) olarak anılan Lockheed A-12’ye gönderme yaptığını iddia etti. dolayısıyla bebeğin adının ‘X Ash Archangel’ olduğu savını öne sürdü.

Musk’ın bu açıklamayı beğenmesi, kullanıcının iddiasının doğru olabileceği şeklinde yorumlandı.

Musk ve iki yıldır birlikte olduğu kayıt sanatçısının bebek beklediği zaten biliniyordu. Gerçek adı Claire Boucher olan sanatçı, 5 Mart’ta Rolling Stone’a verdiği röportajda hamileliğini ve bebeğin babasının Elon Musk olduğunu doğrulamıştı.

Öte yandan Musk’ın daha sonra paylaştığı bebek fotoğrafı yüzünden bazı kullanıcılar milyarderin espri yaptığından şüphelendi. Kullanıcılardan biri, “Bu bir oyuncak bebek değil mi? Kirpikler ters duruyor ve gerçek görünmüyor” diye yazdı.

Business Insider’ın aktardığına göre Grimes’in dünyaya getirdiği bebek, Musk’ın 6. çocuğu. Milyarderin eski eşinden 5 çocuğu var. Aslında Elon ve Justine Musk çiftinin 6 çocuğu olmuş, ancak biri henüz 10 haftalıkken hayatını kaybetmişti.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir