Andy Serkis, Sağlık Çalışanlarına Destek İçin Hobbit’i Okuyacak

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Andy Serkis Koronavirüs günlerinde sağlık çalışanlarına destek bağışı toplayabilmek için The Hobbit romanını başından sonuna dek okuyacak.

J.R.R. Tolkien’in kült fantastik roman serisi Yüzüklerin Efendisi uyarlaması filmlerde Gollum karakterine hayat veren Andy Serkis, Koronavirüs günlerinde anlamlı bir harekete imza atıyor. Sanatçı, Tolkien’in ilk olarak 1937 yılında yayımlanan The Hobbit kitabını canlı yayında baştan sona kadar okuyacak. Yayın sırasında elde edilen gelir ise Covid-19 ile mücadele eden sağlık çalışanları için kullanılacak.

İngiliz yönetmen, oyuncu ve yazar Andy Serkis kesinlikle çok yönlü bir isim. The Lord of the Rings film serisinde (ve Hobbit filmlerinde) Gollum / Smeagol karakterine -onca efektin altında olmasına rağmen- unutulmaz bir şekilde hayat veren sanatçı, oyuncu olarak yer aldığı yapımlarla birlikte yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği filmlerle de anılıyor. Son olarak Venom: Let There Be Carnage’ın yönetmenliği emanet edilen Andy Serkis, bu zorlu pandemi günlerinde sağlık çalışanlarını unutmadı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir