Türk kızının gücü dinleyiciyi etkiledi!

Dijital platformların Türkçe müzik listelerinde kısa sürede kendine üst sıralarda yer bulan ‘Bir Dost Bulamadım’, Mehmet Turgut imzalı klibiyle de beğeni topladı. Sosyal medyada olumlu yorumlara mazhar olan Bengisu’ya müzikseverler “Söz müzik aranje muazzam olmuş”, “Gerçekten mükemmel olmuş hem şarkı hem klip”, “Şarkı, daha önceki versiyonlarından farklı yapılmış. Popüler müziği, funk jazz öğeleriyle daha belirgin ve renkli bir şekle bürümüş. Şarkıcının yorumu kaliteli, sesin tınısının kulağa dokunuşu yumuşak” gibi yorumlarla iltifat etti.

Şarkının stüdyo kayıtlarını ve klip çekimini tamamladıktan sonra mart ayı başında yaşamını sürdürdüğü Boston’a dönen Bengisu, seyahat kısıtlamalarının kalkması ve Türkiye’deki hayranları ile buluşmak için gün sayıyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio