SERDAR ORTAÇ NUMBER1TÜRK’E KONUK OLDU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Kadir Çetin ile Number1 Star programının konuğu  Serdar Ortaç ve eski kız arkadaşı Seçil Gür’dü. Number One Türk Fm ve  Number1official instagram hesabından ortak gerçekleştirilen yayında samimi bir sohbet geçti.

Seçil Gür ‘’Serdar Ortaç’tan elektrik almadım’’

Seçil Gür, Serdar Ortaç ile çıkardıkları yeni şarkısı hakkında konuştu.“Sebepsiz Çiçek” isimli şarkısını sadece 1 kez okuduğunu söyledi.İlk okumaların daha duygulu olduğunu ve stüdyoda tekrar söylemek istemediğini açıkladı.

“Serdar’dan elektrik alamadım!”

Serdar Ortaç hayatımda  ulaşmak istediğim bir insan değildi.İlk zamanlar Serdar’dan elektrik almadım.Ben aşık olmuyorum, genelde aşık ediliyorum.Stüdyoya girdi ve bir şarkı söyledi, ben titredim ondan çok etkilendim.İnanılmazdı.Hayatımda en ulaşmak istediğim insan Sezen Aksu.”

Serdar Ortaç:”Seçil ile ilişkimiz Benim eşekliğimden  bitti.”

Ben Seçil’den hoşlanıyordum, ona ulaşmaya çalışıyordum.Bir ara şarkı dinlemeye geldi.Arkadaşıma bu kız çok tatlı değil mi ya tanıştırsana bizi, bir şeyler yapalım, yemeğe gidelim dedim.Sonra ilişkimiz başladı Bir de üzerine tadından yenmez, kendisi besteci her konuştuğumu anlayan üzerime titreyen biri çıktı.Sonra benim eşekliğimden ilişki bitti sonra dost kaldık.Kötü oldu bitmesi bence.Kendi bunalımımdan ilişkimi mahvettim.”diyerek Seçil Gür’e açık kapı bıraktı.

“Serdar 60 günün 58 günü çok iyi bir adamdı!”

‘’Sevgili taklidi yapmadık’’

İlişki yaşamadan ilişkim var demek bir kadını onurlandırmaz.Bir erkek için farlı olabilir.Serdar ile bir ilişki, bir aşk yaşadım.Yaşadıklarımın arkasındayım.Sevgili taklidi yapmadık.Eski sevgiliden dost olur mu?Tabiki olmaz.Ama Serdar Ortaç ile dostuz.Çok değişik duygular.İkimiz de iyi müzisyeniz.Serdar diğer insanlara nazaran dost olunmayacak biri değil.Serdar 60 günün 58 günü çok iyi bir adamdı.2 günde bir şey oldu.Benden mi kaynaklı bilemiyorum.

“Klip çekimi ayrılığımıza denk geldi.”

Seçil Gür:” klip çekiminde çok gergindim.Ayrılık arifesiydi.Yüzümde botoks yok ama gerginlikten yüzüm  botokslu gibiydi.”

“Ayrılığı instagramdan duydu haberi doğru değil”

Aramızda bir şeyler oldu birbirimize karşılıklı ifade ettik bir problemimiz olduğu.Daha önce tabiki biliyordum instagram’dan öğrenmedim, sadece storyde görünce şaşırdım.

“Serdar bana hakkını helal etsin”

“Serdar’ın bana hakkı çok geçti hep söylüyorum benimle çok ilgilendi.Ben ölene kadar onun yanında olurum o olur mu bilemiyorum. “dedikten sonra Serdar Ortaç:

kendi şarkısı ile Seçil Gür’e  cevap verdi “ölene kadar aşık olamazsın birisi çıkar…”

“Keşke aile kurup çocuk yapsaydım.”

Serdar Ortaç’a dönüp geriye baktığında yapsaydım dediğin ne var diye sorulduğunda; ”Aile kurar, çocuk yapardım.Gerçi aile kurduk ama  tam olmadı.Pişmanlık yok sevmiyorum.Bir de vakıf kurup millete param varken dağıtmak isterdim.

“2.Evliliğimi Seçil ile yapardım.”

Hayranın ile evliliği düşünür müydün? öyle bir ihtimal olur muydu? sorusuna Ortaç, “Seçil’in karşısında bunu yanıtlamak istemiyorum.Ama 2. kez evlenseydim Seçil ile evlenirdim.Ondan daha iyi bana bakacak bir kadın çıkmaz.

Hayranlarından biriyle evlenir miydin?

Bence hayranımla evlenmezdim.Ama şu an durum farklı ve aşık olduğum bir kız var bunları düşünemem.Seçil ile ilişkimiz bitti ama aşk bitmedi.Benim önceliğim sağlık sonra başarı.Bunlara ek bir de aşk olursa tadından yenmez.

“Şerefsiz mi adı?”

Serdar Ortaç’a şarkı yazdığını ve Eylül’de çıkarabileceğini söyleyen Seçil Gür’e Serdar ortaç, “Şerefsiz mi adı” diye sordu .Gülüşmeler ile Seçil Gür şarkının adının “Ah Sevda” olduğunu söyledi.

“Şarkılar Yerini bulmuyor!”

Ben de çok şarkı var.Millet bu dönemde mutsuz ve dinlemek istemiyor diye çıkarmadım.Kendi kendimize dinliyoruz şarkılarımızı.Yerini bulsun istiyorum.Yerini bulmuyor işlerimiz.

“Vahim bir durumum yok.”

Basında ev kredisini ödeyemiyor gibi haberlerin çımasını:”Eski sıkıntılarım yok teliflerim yattı.İşçiler param olmayınca maaş maaş diye tutturmuyorlar.Olunca dağıtıyorum.Vahim bi durumum yok, çözeceğim.” diye cevapladı.

“Aranjörlere Şevk gelmesi lazımki pop müzik devam etsin”

Eski adamlar geri gelirse süper olur.Aranjörlere şevk gelmesi lazım ki güzel işler çıksın.Benim de hevesim yok şu an.Aranjörler kendileri proje yaptılar, daha çok para kazanmak istediler.Haklılar, yaptılar da.Ama müzik boş kaldı.Kliplere eskiden çok para harcadım ama artık para veremem.Zaten verecek param da yok sabrımda yok.Cover şarkılar yapınca daha iyi oluyor.Yunanlardan, Arnavutlardan bi şarkı yaparız, 2.000₺’ye hallederiz, süper olur.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir