FLOYD’UN KIZI DISNEY’İN HİSSEDARI OLDU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Hollywood oyuncusu ve şarkıcı Barbra Streisand, Disney’deki hisselerini ABD’de polis şiddeti nedeniyle öldürülen George Floyd’un 6 yaşındaki kızına bağışladı. Gianna Floyd, ABD’li dev medya şirketinin yaşı en küçük hissedarı olurken, söz konusu payın mali değeri açıklanmadı.

George Floyd’un kızı Disney’in hissedarı oldu

YAŞI EN KÜÇÜK DİSNEY HİSSEDARI

6 yaşındaki Gianna Floyd, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla 78 yaşındaki sanatçıya teşekkür etti. Floyd, hisse senedinin sertifikasını elinde tutarak görüldüğü bir fotoğrafını paylaşarak, “Hediyem için teşekkür ederim Barbra Streisand, sayende Disney’in bir hissedarıyım” açıklamasını yaptı.

Walt Disney Company, eğlence sektöründe, dünyanın en büyük medya şirketi olarak biliniyor ve şirketin yıllık net kazancının 130 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Bununla birlikte, küçük kıza bağışlanan hisse senetlerinin mali değeri ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Streisand, Gianna’ya hisse senetlerinin yanı sıra “My Name is Barbra” ve “Color Me Barbra” albümlerini de hediye etti.

Eski oyuncu ve Grammy ödüllü şarkıcı Barbra Streisand.

Diğer taraftan, George Floyd’un polis şiddeti nedeniyle gösteriler tüm dünyada devam ederken, onun tek çocuğu olan Gianna Floyd için yardım kampanyaları düzenleniyor. Bu ayın başında Güney Teksas Üniversitesi, Floyd üniversite çağına geldiğinde ona tam burs sağlayacağını açıkladı. Bununla birlikte ABD’li rapçi Kanye West, Gianna’nın geleceğini güvence altına almak için 2 milyon dolarlık bir eğitim fonu kurduğunu açıkladı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir