PARKİNSON TEŞHİSİ KONULMUŞTU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

OZZY OSBOURNE BASTONLA GÖRÜNTÜLENDİ
GÖSTERİ DÜNYASINI BIRAKMAYACAK

Parkinson hastalığına yakalanan ‘metal müziğin babası’ ve ‘karanlığın prensi’ unvanlı ünlü müzisyen Ozzy Osbourne bastonla yürürken görüntülendi.

Metal müziğin dünyaca ünlü sesi Ozzy Osbourne, kendisine Parkinson teşhisi konulduğunu açıklamasından aylar sonra ilk kez geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta görüntülenmişti.

Boyasız saçları ve her zamanki bakımlı halinden uzak görüntüsüyle Osbourne, hayranlarını üzmüştü. 71 yaşındaki müzisyen, dün de California eyaletinin Santa Barbara şehrinde, elinde bastonuyla objektiflere yansıdı.

Şubat 2019’da Parkinson teşhisi konulan Ozzy Osbourne, en son bu yıl ocak ayında eşi Sharon Osbourne ile katıldığı “Good Morning America” programında seyirci karşısına çıkmış ve hastalığını açıklamıştı.

Ünlü müzisyen, hastalığı nedeniyle şubat ayında başlayacağı No More Tours II adlı turnesinin Kuzey Amerika ayağını iptal etmişti. İsviçre’ye tedavi için giden Osbourne, corona virüs salgını başlayınca ülkesine geri dönmek zorunda kalmıştı. Osbourne ayrıca gösteri dünyasını hiçbir zaman terk etmeyeceğini de söylemişti.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir