ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN 9 EYLÜL’Ü KUTLAYAN PAYLAŞIM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İZMİRLİ OLARAK MİNNET DUYGULARINI İLETTİ
MEMLEKET ANILARINI PAYLAŞARAK KUTLADI

Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümünü kutladı. 9 Eylül coşkusunu içinde hisseden ünlü komedyen dikkat çeken ifadeler kullandı.

Atatürk ve silah arkadaşlarının bir görselini yayınlayan Gökbakar, “9 Eylül 1922 de Yunan askerleri, işbirlikçileri denize döküldü ve İzmir milli mücadelenin simge şehirlerinden biri oldu. Bugün güzel İzmir’in kurtuluş günü. Kutlu ve mutlu olsun.

Bir İzmirli olarak, çocukluk yıllarımda dedemle beraber Konak’tan Kemeraltı’na gezmelerimi hiç unutamam. Fuar, Kordon, Alsancak, boyoz, gevrek, Hisarönün’de kazandibi… Ne güzel günlerdi… İyi ki varsın İzmir ve iyi ki Atatürk kurtarmış seni.

Bu vesile ile düşmanı denize döken tüm Milli Mücadele kahramanlarımızı ve Başkomutan güzel Atatürk’ü rahmetle ve minnetle anarken, bıraktıkları bu güzel ülkeyi kimselere yar etmeyeceğimizi, kurdukları Cumhuriyeti kimselere yedirmeyeceğimizi ve daha da denize dökülecek düşman varsa gözümüzü kırpmayacağımızı bilmelerini isteriz. Mekanları cennet olsun, 9 Eylül kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir