Saturday, August 20, 2022
spot_img

JOAQUIN PHOENIX’E 50 MİLYON DOLARLIK TEKLİF

Phoenix’in rolü oynamaya devam etmeyi kabul etmesi durumunda aktörün 4 yıl daha yapımla beraber çalışacağı belirtildi. Yönetmen Todd Phillips ve yapımcı Bradley Cooperın da projeyi onayladığı belirtildi. 

Phoenix’e 50 milyon dolar teklif edildiği iddia edildi. Warner Bros’un ikinci filmin 2022’de gösterime girmesini, üçüncü içinse 2024’ü düşündüğü öğrenildi. 

Vizyona girdiği gibi olay yaratan başrol oyuncusu Joaquin Phoenix’e En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülü kazandıran Joker filminin devamı için 50 milyon dolar teklif edildiği öne sürüldü.

Joker filmiyle bu yıl En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülünü kazanan ABD’li oyuncu Joaquin Phoenix’e Joker 2 ve Joker 3 için 50 milyon dolar teklif edildiği iddia edildi. The Mirror’a konuşan sektörden bir kaynak Phoenix’in iki devam filmi için görüşme yaptığını öne sürerek, “Joaquin önce tek bir Joker filmi yapma niyetindeydi. Ancak şimdi bu konudaki tavrı değişti. Geçen yılki tartışmalara rağmen karakteri tekrar oynamak istediğini söylüyor. Hala görüşme aşamasındalar ancak senaryolar yazılıyor ve Joaquin bununla çok meşgul” ifadelerini kullandı.

 

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir