PHIL COLLINS VE ORIANNE CEVEY ARASINDA 20 MİLYON DOLARLIK MÜCADELE

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

PHIL COLLINS MALİKANESİNİ GERİ İSTERKEN ORIANNE CEVEY’DE 20 MİLYON DOLAR İSTİYOR

Ünlü müzisyen Phil Collins, 46 milyon dolar tazminat ödeyerek boşandığı Orianne Cevey ile barışıp birlikte yaşamaya başlamıştı. Eski eşinin evlendiğini medyadan öğrenen Collins 15 milyon dolarlık eşyasının da bulunduğu malikanesini geri istiyor. Cevey ise Collins’in malikanenin yarısını kendisine vadettiğini söyleyerek evin değerinin yarısı olan 20 milyon dolar istiyor.

Ünlü müzisyen Phil Collins, 46 milyon dolar tazminat ödeyerek boşandığı Orianne Cevey ile barışıp birlikte yaşamaya başlamıştı. Ama başka bir müzisyenle gizlice evlenen Cevey, Collins’den şimdi de 20 milyon dolar istiyor Dünyaca ünlü rock grubu Genesis’in vokalisti ve bateristi Phil Collins (69) ile Orianne Cevey (48), 1994 ile 2008 yılları arasında evli kalmıştı. İki çocuk sahibi çift 2008’de boşanırken, Phil Collins, Orianne Cevey’e 46.68 milyon dolar tazminat ödemişti. Bu rakam, o dönem Collins’in ülkesi İngiltere’de en yüksek boşanma tazminatıydı. Daha sonra barışıp tekrar birlikte yaşamaya başlayan eski çift, Orianne Cevey’in geçtiğimiz ağustos ayında ABD’de müzisyen Thomas Bates (30) ile gizlice evlenmesiyle yine ayrıldı. 

“İş gezisine gidiyorum” diyerek Las Vegas’a gidip Bates ile evlenen Cevey, yeni eşiyle, Collins’in ABD, Miami’deki 40 milyon dolarlık malikanesinde yaşamaya başladı. Eski eşinin evlendiğini bulunduğu İsviçre’de medyadan öğrenen Collins ise 15 milyon dolarlık eşyasının da bulunduğu malikanesini geri istiyor. İsteğinin Cevey tarafından reddedilmesi üzerine dava açan Collins, “Malikane benim” diyor. Cevey ise Collins’in malikanenin yarısını kendisine vadettiğini söyleyerek evin değerinin yarısı olan 20 milyon dolar istiyor. Albümleri 150 milyon satan, serveti 260 milyon dolar olan Phil Collins dava sonucunu bekliyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir