DEFNE SAMYELİ: ANNE OLMAK BENİM TERCİHİM DEĞİLDİ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Star TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizisi Sol Yanım ile gündemde olan Defne Samyeli, “Anne olmak benim tercihim değildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı” ifadelerini kullandı.

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan “İpek Açar’la İpek Yolu Programı”nın bu haftaki konuğu Sol Yanım dizisiyle gündemde olan Defne Samyeli oldu. Samyeli, Pandeminin başladığı ilk günlerde gerçekleşen karantina sürecini anlatırken; “Önce en sonunda kendime vakit ayırdım diye sevindim. Spor, müzik dersleri, şan dersi derken 1 buçuk ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede çekirdek yedim” dedi.

Samyeli “Anne olmak benim tercihim degildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 çocuk daha yapardı! Şimdi bizim yaşlarımızda kız arkadaştan alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun… Sırtımı yaslayabileceğim bir destek olarak, en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana aslında” ifadelerini kullandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir