TUBA BÜYÜKÜSTÜN’DEN EKİN MERT DAYMAZ’LA İLİŞKİ AÇIKLAMASI

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tuba Büyüküstün’ün, kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Büyüküstün, çıkan haberler hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşletmeci sevgilisi Umut Evirgen’le karantina sürecinde yollarını ayıran Tuba Büyüküstün’ün, meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Kısa bir süre önce başlayan birlikteliğe, oyuncu Günay Karacaoğlu’nun vesile olduğu belirtilmişti. 2010’dan bu yana yakın arkadaş olan Karacoğlu ve Büyüküstün, Gönülçelen ve 20 Dakika dizilerinde birlikte rol almıştı. 38 yaşındaki oyuncu, aşk iddiası hakkında sosyal medya üzerinden sessizliğini bozdu.

“BU ARALAR KENDİMLE İLİŞKİ YAŞIYORUM”

Büyüküstün, “Biliyorum; bana aşkı yakıştırıyorsunuz. Adına, ‘ilişki’ diyorsunuz. Benim adıma mutlu oluyor ya da beni yeriyorsunuz. Ama ben, bu aralar kendimle bir ilişki yaşıyorum. Kendimle bitmeyen bir randevudayım. Kendi gözlerimin içine bakıyorum. Kendi ellerimi tutuyorum. Önce kendi ruhuma dokunmalı, aşkın kendisi olmalıyım” ifadelerini kullandı. Bir dönem Hande Erçel, Melisa Döngel ve Eliz Sakuçoğlu gibi isimlerle aşk yaşayan Ekin Mert Daymaz ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir