BRITNEY SPEARS KONUŞTU, YER YERİNDEN OYNADI

Dünya, Britney Spears’ı konuşuyor. Spears, babasının hayatını ve parasını kontrol ettiği 13 yıllık vasiliğin ardından ünlü şarkıcı sessizliğini bozdu. Dün babası Jamie Spears’ın 13 yıldır süren vasiliğine ilişkin davada konuşan Spears, moralini bozan ve kendisini köleleştirilmiş hissetmesine neden olan bu ‘duygusal istismar’ın sona ermesini istedi.

“KONTOLÜ İSTİSMARA DÖNDÜ”

Spears, “Babam evlenmeme ve çocuk sahibi olmama izin vermiyor, bana ilaçlar vererek beni uyuşturuyor” dedii. Babasının kontrolünün istismara döndüğünü söyleyen ünşü yıldızın finansal ve kişisel hayatının kontrolü, 2007 yılında geçirdiği psikolojik rahatsızlığın ardından tamamen babası Jamie Spears’ın kontrolüne geçmişti.

Bu kapsamda baba Jamie Spears’in,  39 yaşındaki şarkıcının tüm turnelerini, buradan elde ettiği kazançları, evlenip evlenmemesi ve hatta sosyal medyadaki paylaşımlarını bile babasının kontrol ettiği belirtiliyordu.

FREE BRITNEY KAMPANYASI

Bu durumun şarkıcının ruh sağlığını daha kötü hale getirdiğini ve zor durumda olduğunu belirten şarkıcının hayranları “Free Britney” kampanyası başlatmış ve Spears’ın kendi hayatını kontrol edebilmesini talep etmişti.

Spears, babasının 13 yıldır süren vasiliğine ilişkin davada uzun zaman sonra ilk kez ifade verdi.

Uzaktan bağlantı ile katıldığı davada Spears, babasının kontrolünün istismara döndüğünü ve sadece normal bir hayat istediğini söyledi.

“İLAÇLARRLA BENİM SARHOŞ HİSSETMEEM NEDEN OLUYORDU”

Şarkıcı, babasının kendisine rahim ağzı araç takmasını isteyerek erkek arkadaşıyla evlenmesini veya bebek sahibi olmasını engellemek istediğini, onu psikiyatrik ilaçlara zorlamak ve sürekli olarak “sarhoş” hissetmesine neden olmakla suçladı.

Britney Spears, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Babam, kendi kızına yüzde 100 zarar vermek için sahip olduğu kontrolü sevdi. Yalan söyledim ve tüm dünyaya iyi olduğumu ve mutlu olduğumu söyledim. Bu bir yalandı” diyen şarkıcı, “Bunu yeterince söylersem, inkar ettiğim için mutlu olabilirim diye düşündüm. Şoktaydım. Travma geçirdim. Ama şimdi ben size doğruyu söylüyorum: Mutlu değilim” diye konuştu.

Spears, mahkemede ayrıca şunları söyledi:

“Sadece hayatımı geri istiyorum 13 yıl oldu ve bu yetti artık. Tek istediğim, bunun sona ermesi için paramın kontrolüne sahip olmak. Dürüst olmak gerekirse aileme dava açmak istiyorum. Bunu bu kadar uzun süre içimde tutmamı sağlayarak bana neden bunu yaptıklarını duymak istiyorum. Bunlar kalbim için iyi değil. Çok öfkeliyim ve her gün ağlıyorum.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir