Perşembe, Mayıs 19, 2022

FENERBAHÇE’NİN YENİ ANTRENÖRÜ İSTANBUL’A İNİŞ YAPTI

Süper Lig’in başlamasına 6 hafta kala yeni teknik direktörü Vitor Pereira ile 2 yıllık anlaşmaya vardığını açıklayan Fenerbahçe, Portekizli teknik adamı İstanbul’a getirdi.

Sarı-lacivertlileri daha önce 2015-2016 sezonunda çalıştıran Portekizli teknik adam, yarın takımla birlikte Düzce Topuk Yaylası Tesisleri‘ne hareket edip burada futbolcularla birlikte kamp dönemi geçirecek.

Portekiz’den kalkan özel uçakla İstanbul’a gelen Pereira ve ekibini yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki karşıladı.

“BU KULÜBÜ VE TARAFTARLARI HER ZAMAN KALBİMDE TUTTUM”

Fenerbahçe ile yeniden çalışacak ve savaşacak olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Vitor Pereira, FB TV’ye yaptığı ilk açıklamasında, “Gerçekten buraya geri döndüğüm için çok gururluyum. Bu kulüpte tekrar çalışacak ve savaşacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübü ve taraftarları her zaman kalbimde tuttum. Kariyerimdeki gerçekten en ateşli taraftar kitlesi diyebilirim. Burada olmak benim için gerçek anlamda bir gurur; bu kulüp için, hak ettiği başarılar için, savaşmak için…” dedi.

“BURAYA, BU HİKAYEYİ TAMAMLAMAYA GELDİM”

Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek emin adımlarla mutlu sona ulaşabileceklerinin de altını çizen Portekizli teknik adam, “Şunu söylemek istiyorum ki burada olduğum bir önceki dönemde şampiyon olamamıştık. Ama buraya, bu hikayeyi bu yüzden tamamlamaya geldim. İnanıyorum ki birlikte çalışırsak bunu başarabiliriz. Aynı zamanda Başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum, bana ve ekibime güvendiği için. Çalışmak için buraya geldik” şeklinde konuştu.

Pereira, sözlerini şöyle tamamladı:

“Daha önce de dediğim gibi gerçekten fantastik bir taraftar kitlesi var. Eğer birlikte çalışırsak eminim sezon sonunda bu kulübün istediği şampiyonluğu kutlayabiliriz.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir