BU KEZ İTİRAZI BRAD PİTT EDECEK

Dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt ve Angelina Jolie‘nin bir süredir devam eden velayet davasında, Jolie’nin itirazları üzerine ortak velayet kararı veren yargıcın diskaliye edilmesine karar verildi. Bu defa da Brad Pitt, karara itiraz edeceğini açıkladı.

Mayıs ayında Yargıç John W. Ouderkirk tarafından bir ön kararla beş küçük çocuğun ortak velayeti Pitt’e verilmişti. Ancak Jolie, Kaliforniya temyiz mahkemesine giderek Yargıç Ouderkirk’in, Pitt’in avukatlarıyla iş ilişkilerini yeterince açıklamaması nedeniyle diskalifiye olmasını sağladı. Bu da, yargıç Ouderkirk’in velayet kararını tartışmalı hale getirirken, şu an için Jolie’nin tam zamanlı velayeti elinde bulundurduğu anlamına geliyor.

Pitt’in sözcüsü yaptığı açıklamada, “Temyiz mahkemesinin kararı teknik bir usul sorununa dayanıyordu. Gerçekler değişmedi. Yargıcın ve ifade veren birçok uzmanın, çocukların yararına neyin en iyi olduğu konusunda net bir sonuca varmasını sağlayan olağanüstü miktarda olgusal kanıt vardı. Çocuklar için en iyisinin ne olduğuna dair ayrıntılı kanıtlara dayanarak yasal olarak gerekli olanı yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Temyiz mahkemesinin aldığı kararla çiftin çocukları üzerindeki velayet kavgası yeniden başlayacak.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio